Rauhallista joulua! Toivottaa Opsec Oy:n IT-joukkue

Opsec Oy:n IT-joukkue kiittää menneestä vuodesta ja toivottaa oikein rauhallista joulua ja menestystä vuodelle 2020!

Tänä vuonna Opsec Oy:n joululahja lahjoitettiin aikana ja rahana Hope Seinäjoen toimintaan. Joululahjan ajatuksena oli olla mukana auttamassa ja tukemassa paikallisia lapsiperheitä, mutta myös auttaa yhdistyksen vapaaehtoisia työntekijöitä joulukiireissä ja korostaa heidän työnsä tärkeyttä. Tässä kuvia ja tunnelmia Hope Seinäjoen varastolta, jossa vapaaehtoiset ottivat IT-joukkueen sydämellisesti vastaan ja perehdyttivät Hopen toimintaan ja varastolla työskentelyyn. #hyvänmielenjoulu2019

IT-joukkueemme kiittää Hope Seinäjoen vapaaehtoistyöntekijöitä saumattomasta yhteistyöstä ja jatkuvasta työstä paikallisten vähävaraisten lapsiperheiden eteen! 

Hope Yhdessä ja Yhteisesti ry – Seinäjoki Facebook-sivu